Standard

Już od 46 zł za dzień!

Dieta Standard idealna dla osób ceniących smaczne i zbilansowane posiłki. Ten rodzaj diety stanowi gwarancję dostarczenia organizmowi wszelkich potrzebnych składników odżywczych oraz witamin.

Vege

Już od 46 zł za dzień!

Dieta Wegetariańska charakteryzuje się całkowitym wykluczeniem mięsa i ryb. Jednocześnie jest gwarancją dostarczenia organizmowi wszelkich potrzebnych składników odżywczych oraz witamin.

Vege + Fish

Już od 46 zł za dzień!

Wegetariańska dieta pudełkowa wzbogacona dodatkiem ryb i owoców morza. Zbilansowany jadłospis tego zestawu dostarcza wszystkich witamin, makro- i mikroelementów oraz jest bogaty w kwasy omega-3. Idealny wybór dla osób, które chcą wykluczyć mięso, ale lubią smak ryb

Sport

Już od 60 zł za dzień!

Dieta Sport przeznaczona jest dla osób aktywnych fizycznie, które chcą w racjonalny sposób poprawiać swoją formę, figurę i wydolność. Jadłospisy przygotowywane przez naszych dietetyków i serwowane przez naszych kucharzy zawierają zwiększoną ilość białka, wykorzystywanego przez Twoje mięśnie oraz węglowodanów, które zapewnią Ci siłę i poprawę sportowych wyników.

Vege Sport

Już od 60 zł za dzień!

Dieta przeznaczona dla miłośników sportu, którzy chcą zapewnić swojemu organizmowi odpowiednio zbilansowane proporcje białka i węglowodanów z wyłączeniem produktów mięsnych. Główne źródła białka w diecie to ryby, nabiał, nasiona roślin strączkowych, pełnoziarniste kasze oraz orzechy.

Vege + Fish Sport

Już od 60 zł za dzień!

Dieta Vege + Fish Sportt to wysokokaloryczna dieta, bogata w węglowodany złożone i zdrowe tłuszcze – jako źródło białka w diecie mogą występować ryby

Lactose Free

Już od 54 zł za dzień!

Dieta Lactose Free to zestaw zbilansowanych posiłków, przeznaczonych dla osób z nietolerancją lub alergią na białka mleka krowiego.

Gluten Free

Już od 60 zł za dzień!

Dieta Gluten Free to sposób odżywiania, w którym całkowicie eliminuje się gluten zawarty zarówno w produktach naturalnych, jak i przetworzonych.

Gluten & Lactose Free

Już od 70 zł za dzień!

Program w, którym podstawową i jedyną zasadą jest wykluczenie z jadłospisu glutenu oraz laktozy. Źródłem glutenu są pszenica, żyto, pszenżyto, orkisz i jęczmień a źródłem laktozy jest mleko i produkty mleczne.

Diabetic

Już od 74 zł za dzień!

To program skierowany do osób chorujących na cukrzycę, jak i dla chcących ograniczyć w swojej diecie słodkie potrawy. Dieta oparta o produkty z niskim IG.

Keto

Już od 55 zł za dzień!

Dieta ketogeniczna to sposób odżywiania, który zakłada zwiększenie podaży tłuszczów przy jednoczesnym ograniczeniu spożywania węglowodanów.

Paleo

Już od 55 zł za dzień!

Dieta paleo to swoisty powrót do przeszłości. Wymaga cofnięcia się do historii okresu paleolitu i odpowiedzenia sobie na pytanie, jak odżywiał się ówczesny człowiek. Jest to dieta, która poprzez maksymalne możliwe zbliżenie się do natury, pomoże nam przezwyciężyć wiele naszych bolączek i zachować (lub odzyskać) zdrowie.

Office Box

Już od 40 zł za dzień!

Dieta dla osób chcących zdrowo się odżywiać lub zredukować niewielką ilość kilogramów, przy niskiej aktywności fizycznej. Dominują tu pełnoziarniste produkty, chude mięso oraz nabiał. Dieta dostarcza codzienną porcję warzyw i owoców.

Indywidual

Wyceniana indywidualnie

Dieta dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta