Catering dietetyczny - dieta pudełkowa we Wrocławiu

Dieta pudełkowa to cały czas względna nowość na rynku, polegająca na zamawianiu usługi dostarczenia przygotowanych wcześniej potraw prosto do Twojego domu. Kiedyś słowo „catering” było kojarzone wyłącznie z imprezami rodzinnymi, na które przywożono wypełnione naczynia z jedzeniem dla wszystkich gości. W tym wypadku zostało to nieco zmodyfikowane. Użyte w kontekście diety pudełkowej przywołuje na myśl zdrowe i wcześniej odpowiednio dobrane potrawy, regularnie dostarczane do Twojego domu. Tego typu rozwiązanie jest w sam raz dla tych, którzy chcą łatwo i oszczędnie zaplanować swoje posiłki na najbliższe tygodnie bez wychodzenia z domu. Wtedy zakupy, proces gotowania, a następnie sprzątanie nie będą już obciążać Twojego planu dnia, ponieważ dwoma pierwszymi krokami zajmiemy się my, a sprzątanie będzie polegało jedynie na wyrzuceniu papierowych pudełek do odpowiedniego kosza na śmieci.

Catering dietetyczny we Wrocławiu – jak to działa?

Chcesz rozpocząć zdrową i pożywną dietę, lecz nie wiesz, od czego zacząć? Masz problemy z systematycznym wymyślaniem jadłospisu na kolejny tydzień? Catering dietetyczny jest od tego, żeby Ci pomóc. W odpowiedniej cenie możesz skontaktować się mailowo z dietetykiem i skomponować zbilansowaną dietę, która w postaci posiłków na każdą porę dnia będzie dostarczana pod Twój dom w wybranych przez Ciebie godzinach.

Jak wygląda takie zamówienie?

W trakcie diety pudełkowej spożywa się pięć zróżnicowanych posiłków w ciągu doby, w równym odstępie czasowym (najlepiej trzygodzinnym). Łączna ilość kalorii powinna wynosić zawsze mniej-więcej tyle samo każdego dnia. Wtedy Twój organizm przyswaja je i spala równie łatwo, a Ty tracisz zbędne kilogramy. Jednak utrata wagi nie jest jedynym, co możesz osiągnąć dzięki takiej diecie. Jeżeli spożywasz tylko wegetariańskie potrawy (lub planujesz przerzucić się na taką dietę), Twoje zamówienie będzie całkowicie pozbawione mięsa, wedle Twoich oczekiwań. Wszelkie uczulenia i alergie również powinny zostać zgłoszone, ponieważ wtedy nasi specjaliści usuną je z listy produktów dla Ciebie. Dzięki temu zmodyfikowanie swojej sylwetki będzie znacznie prostsze niż kiedykolwiek. Nie stracisz motywacji na codzienne zakupy i przygotowywanie posiłków, gdyż Twoim jedynym zadaniem będzie pilnowanie czasu i spożywanie ich o odpowiedniej porze.

Prosto, łatwo i przyjemnie – również w Twoim mieście!

Firma działa również na terenie wielu miast, w tym we Wrocławiu. Samodzielnie możesz zmieniać dni, w których oczekujesz dostawy, nie jesteś więc ograniczony ścisłym grafikiem, którego musisz zawsze przestrzegać. Już teraz możesz skorzystać z naszych usług i wygodnie zamówić jadłospis z dowozem do Twojego domu!

Skontaktuj się z nami
  ŻYCIE catering

  • Life Catering

  • ul. Nowiniarska 1/30 00-235, Warszawa
  • NIP: 5252854810

  +48570175 420

  Poniedziałek – Piątek, 8:00 – 18:00
  Sobota, 8:00 – 14:00

  kontakt@lifecatering.pl

  Wybierz dietę dla siebie

  zamów już dziś

  zamów